Jdi na obsah Jdi na menu
 


Room981, malý úvod

15. 11. 2008
Příběh o klukovi, který je až po uši zamilovaný do člena jedné japonské kapely, která má poprvé přijet do Čech. Doufám, že mě nikdo nezaškrtí za to, že jsem děj umístila do naší matičky Prahy :D
Prosím, přečtěte si stručné info o hlavních postavách, které se nachází na několika následujících řádcích. Jak budu psát, budu předpokládat, že postavy znáte. Hrdinové se mezi sebou baví anglicky nebo svou mateřštinou, ale abysme jim všichni rozumněli, psala jsem všechny dialogy v češtině :)
PS: Řekněme, že ČR už není zapadákovem a j-pop už spoustě obyvatel něco říká.
Všechny postavy a názvy jsou fiktivní a podobnost s realitou je neúmyslná a čistě náhodná.

 

Riki, vlastně Erik, je naprosto normální 17ti letý kluk, který byldí s matkou v domě na okraji Prahy. Když zrovna není ve škole, tráví dny zavřený ve svém pokoji a poslouchá svou oblíbenou skupinu. Má hnědé vlasy a modré oči a na svůj věk je poměrně malý a hubený.
Hiroki, frontman a zpěvák kapely NigthButterflies, která poprvé pořádá koncert v Čechách, je zbožňovaný nejen náctiletou dívčí populací, ale i Rikim. Nosí výhradně bílé oblečení. Je hrozně vysoký a doslova vychrtlý.
Koichi, bubeník, je tu proto, aby byla parta úplná. Jinak celkem nic zajímavého. Snad kromě toho, že je blízkým (a tím myslím VELMI blízkým) přítelem Mirokua.
Hikaru je dvojče Hirokiho a hraje na elektrickou kytaru. Stejně jako jeho o kousíček mladší bratr má zálusk na Rikiho *wink wink*.
Miroku je tak trochu děvkař, ale nedá dopustit na svého dobrého "kamaráda" Koichiho. Hraje na klávesy.
Franz, nebo-li František, býval Rikiho nejlepší přítel, ale rozkmotřili se poté, co o Rikim začal po škole roznášet, že je gay, protože poslouchá klučičí kapelu. Ve skutečnosti však na něj žárlí, protože si narozdíl od něj dokáže získat pozornost toho, koho zbožňuje. Tajně je zabouchnutý do Hikarua.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář